Whistle

Whistle

Whistle Bisiklet

Whistle bisiklet firması, doğada ve her türlü arazide bisiklet kullanımını sevenler için modeller tasarlamaktadır. Her sürücünün farklı olduğunun bilincinde olarak seçenekleri geniş tutmayı tercih etmişlerdir.

Whistle, maceraperest, doğada olmayı ve özgürlüğü seven bisiklet kullanıcılarına ihtiyaçları olan kalitede ürünler sunar. Özellikle kadro sağlamlıkları ve amortisör özellikleri ön plandadır. Bisikletleri yüksek performans özellikleri ile donatılmıştır.

Whistle Bisiklet Modelleri Nelerdir?

Bisiklet kullanımının yaygınlaşması ve bu sayede çevreyi, insan sağlığını daha iyi koruyabilme adına Whistle da çalışmalarını sürdürmektedir.

Whistle bisiklet modellerinde temel olarak üç çeşit ürün bulunmaktadır; dağ bisikletleri, şehir bisikletleri ve yol bisikletleri…

Whistle ürünlerinde yüksek teknolojik özelliklere önem verilmektedir. Bu bakımdan Whistle bisiklet markası yenilikçi firmalar arasında kendi yerini bulmaktadır.

Whistle bisikletlerinin dağ sürüşleri için olan modellerinde kadın ve erkek bisikletleri ayrı ayrı tasarlanmıştır. Birçok model vardır. Dağ bisikletlerini tercih edenler doğada, taşlı, engebeli, zorlu arazilerde sürüş yapan kişilerdir. Dağ bisikletlerinin de kendi aralarında ayrımları bulunur. Kimisi daha zorlu araziler için tasarlanmışken, bazıları ise biraz daha kolay sürüş yapılabilecek araziler için uygundur.

Şehir bisikletleri ise şehir içi ulaşım için kullanılabilir. Her türlü şehir içi yolda sürüşe uygun olurlar. Olumsuz bazı koşullara karşın ( Sulara ya da çukurlara girme gibi ) önlemleri bulunabilir. Trafikte güvenliği sağlayan ve buna göre koltukları tasarlanmış bisiklet modelleri vardır. Aydınlatma sistemlerine önem verilir.

Bisiklet kullanıcılarının yol bisikletlerinde dikkat ettikleri en önemli özellik ne kadar hızlı ve dayanıklı olabildikleridir. Yol bisikletleri aynı zamanda yarış bisikletleridir. Amaç uzun yolları kısa sürede gidebilmektir. Whistle yol bisikletleri kaliteleri ile tercih edilebilirler.

Whistle Bisikletlerinin Fiyatları Nasıldır?

Whistle bisikletlerinin fiyatlarına bakıldığında kadrolarının kalitesi ve tipinin oldukça belirleyici olduğunu görmekteyiz. Fiyatı yüksekten düşüğe sıralarsak şöyle bir dizilim olacaktır: Karbon fiber kadrolu bisikletler, alüminyum kadrolu bisikletler ve çelik kadrolu bisikletler…

Modellerin fiyatları aynı zamanda fren tiplerine göre de değişkenlik gösterir. Disk frenler daha pahalıdır.

Vites sayıları, süspansiyon sistem özellikleri ve sayıları bisiklet fiyatlarına etki eden faktörlerdendir. Tek amortisör ya da çift amortisörlü bisikletler bulunmaktadır. Amortisörler özellikle dağlarda, tepelerde, zorlu yollarda bisikletin zarar görmesini önleyebilmektedirler.

Bisikletlerin fiyatlarına donanımları da etki eder. Teknolojik boyut arttıkça fiyat yükselir.

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top