Scott

Scott

Scott Bisiklet

Bisiklet kullanımının hem çevre için hem de insan sağlığı açısından önemi çok büyüktür. Çağdaş dünyaya katkısı açısından kullanımı teşvik edilmeye çalışılmaktadır. Scott gibi kaliteli bisiklet markaları da bu duruma destek vermektedirler.

Scott marka bisikletler, kullanıcıların büyük beğenisini kazanmıştır. Gerek kadroları, gerekse donanımları ve çeşitlilikleri ile Scott bisiklet modelleri dünyanın en iyileri arasına girmektedir.

Scott Bisiklet Modelleri

Scott firmasının ürettiği modeller oldukça çeşitlidir. Herkesin tarzına göre bir bisiklet bulması mümkündür.

Scott modellerinde en çok sevilen özellikler arasında tasarımların güzel ve özenli biçimde yaratılmış olması yer alır. Fren kablolarından, kadro renklerine kadar her ayrıntıda bir özen göze çarpmaktadır.

Scott markaları arasında dağ bisikletleri serisi bulunmaktadır. Dağ bisiklet modellerinde aspect, scale ve contessa arasından seçim yapılabilir. Scale bisikletleri şehirde kullanım için pek uygun değildirler; daha çok engebeli, dağlık arazilerde sürülürler. Hem şehirde hem bazı zorlu arazilerde bisiklet kullanmak için aspect serisinden bir bisiklet tercih edilebilir. Scott markası kadınlara özel olarak da dağ bisiklet modelleri üretmektedir.

Yol bisikletleri Scott’un en çok satılan ürünlerindendir. En büyük özellikleri arasında hız yapmaya çok uygun olmaları bulunur.

Şehir içinde hem ulaşım hem tur atmak isteyenlere şehir bisikletleri seçenekleri sunulmaktadır. Bu bisikletlerde özellikle trafik için güvenlik önlemleri yer almaktadır.

Katlanır bisiklet birçok sürücü için büyük kolaylık sağlar. Scott katlanır bisikletleri ile en zorlu alanlarda bile bisikletinizi kolayca yanınızda taşımanız mümkündür.

Tandem bisikletler iki kişilik bisiklet modelleridir. Bu şekilde tur atmayı sevenler, tandem bisikletleri tercih edebilirler.

Çocuklar için hem güvenlikli hem eğlenceli ve güzel tasarımlı bisikletler bulunur. Scott markası, çocuk bisikletlerinde çeşitliliği geniş tutmuştur.

Tekerleklerin büyük ve dengesinin daha iyi olması gibi nedenlerle özellikle zorlu hava ve yol koşulları (Karlı, buzlu ve kumlu) için BMX bisiklet modelleri üretilmektedir.

Scott Bisikletlerinin Fiyatları Nasıldır?

Scott bisiklet fiyatları ortalamanın üstünde görülmekteyse de kalitesi ile çoğu kimse tarafından olumlu puanlar almaktadır.

Scott bisiklet modellerinin fiyatları süspansiyon tipine, fren tipine, kadro türüne, vites sayısına ve jantlarının büyüklüğüne göre değişir.

Donanım özellikleri de fiyatları farklılaştıran etkenler arasında yer almaktadır.

Disk frenler ve karbon fibre kadrolar fiyatları biraz daha yükseltirler. Alüminyum kadrolu bisikletler ise çeliklere göre daha pahalı karbon fibre olanlara göre daha ucuzdur.

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top