Kron

Kron

Kron bisiklet markası 2004 yılında kurulmuştur. Bisiklet üretimlerini yenilikçilik temelinde gerçekleştiren ve bisiklet kullanımın hayat tarzı haline getirilmesini destekleyen bir firmadır.

Bisiklet sürmek, motorlu taşıtların çevreye verdiği zararı azaltır. Bisiklet kullanan insanların sağlıklarına da olumlu bir etki yaptıkları kesindir.

Kron Bisiklet Modelleri Nelerdir?

Birçok özgün tasarımı ve herkese uygun olan modelleriyle Kron bisiklet markası, bisikletin bir kültür öğesi haline gelmesini benimsemektedir.

Kron markasının model kategorisinde dağ bisikletleri, yol bisikletleri, çocuk bisikletleri, şehir bisikletleri, trekking bisikletleri ve katlanır bisikletler yer almaktadır.

Şehir bisikletleri en popüler bisiklet türlerinden biridir. Bu modeller daha çok kullanıcıların şehir içi bisiklet sürüşlerinde daha rahat edebilmeleri adına tasarlanmıştır. Renk renk ve farklı tasarımlarda üretilmişlerdir.

Dağ bisikletleri modellerinde doğadaki zorlu sürüşler için gerekli olan sağlamlık, performans ve güç gibi özellikler bulunmaktadır.

Yol bisikletleri bir başka ismiyle yarış bisikletleri olarak da bilinmektedirler. Bu tarz bisikletler uzun yol yapmak için gerekli olan özelliklerle üretilmişlerdir. Hızlı bisikletlerdir ve performans güçleri ön plandadır.

Katlanabilir bisikletler, Kron markasında en çok beğenilen ve tercih edilen ürünlerdendir. Katlanabilir modeller sayesinde toplu taşıma araçları başta olmak üzere bisikletinizi bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Pratik yönü ağır basan bisikletlerdir.

Çocuk bisikletleri ise çocukların bisiklet sürüşü nedeniyle zarar görmesini engelleyecek güvenlik sistemleri ile üretilmiştir. Oldukça farklı tasarımda çocuk bisikleti modeli vardır. Bu bisikletlerde belirli bir hız limiti de bulunur.

Kron Bisiklet Modellerinin Fiyatları

Kron bisiklet modellerinin fiyatları birçok faktöre göre değişebilmektedir. Jant ve fren özelliklerinin yanı sıra, kadro malzemesi, donanım kalitesi, teknolojisi, tasarımı ve kullanım amacı gibi etkenler fiyatlarda etkili olmaktadır.

Kadro özelliklerine göre bisikletler çelik, karbon fiber ve alüminyum olarak ayrılabilir. Kadrolar, bisikletlerin fiyatlarının belirlenmesinde en başta gelen özellikler arasındadır.

Çelik özellikli kadrolar daha uygun fiyatlıdır ama bunlardan fazla performans gücü beklenmez çünkü bu amaçla tasarlanmamışlardır.

Çoğu bisiklet kullanıcısının seçimi alüminyum kadrolu olan bisikletlerdir. Alüminyum özellikli bisikletler sportif amaçlı kullanıma uygun olurlar. Fiyatları çelik kadrolulara göre daha yüksektir.

Son olarak karbon fiber kadrolu bisikletler en yüksek fiyatlı bisiklet kategorisindedirler. Bunlar en çok yarış amaçlı kullanılırlar.

 

 

 

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top