Carraro

Carraro

Carraro firması, İtalya merkezlidir ve bisiklet meraklıların birçok açıdan uygun ve avantajlı bulduğu bir markadır.

Carraro bisiklet firması, tecrübesi ve fonksiyonel bisiklet modelleri ile dikkat çekmektedir. Modeller oldukça çeşitlidir ve herkese göre bir tasarım bulunmaktadır.

Carraro bisikletleri için kullanıcıların en çok önem verdikleri özellik arasında kaliteli bisikletlerin oldukça uygun fiyata alınabiliyor olmaları gelmektedir.

Carraro Bisiklet Modelleri

Carraro bisiklet modelleri sürekli olarak yenilenmektedir. Fonksiyonel ve donanım özelliklerinin geliştirildiği görülebilmektedir.

Carraro bisiklet modellerinin şehir serisinde yer alan ürünler öncelikle şehir içindeki sokaklarda, zaman zaman zorlu yollarda rahat bir sürüş sağlayabilmeyi hedeflemişlerdir. İnsan yoğunluğunun ve trafiğin fazla olduğu alanlarda bile Carraro şehir serisindeki bisikletler güvenli bir sürüş için uygundurlar.

Doğada bisiklet sürmek birçok insan için çok güzel bir deneyim olmaktadır. Bunun için en güvenli ve iyi olan bisikleti seçmek önemlidir. Carraro dağ bisikletleri macera severlere çok güzel ve dayanıklı modeller sunmaktadır.

Bisikletini uzun yolda kullanmayı sevenler için yol bisikletleri ya da yarış bisikletleri serisi hazırlanmıştır. Problem yaşamadan, en iyi şekilde yolculuk etmek için üretilen bisikletler, donanımları ile de beğenilmektedir.

Carraro bisiklet serileri içinde en çok rağbet gören modeller arasında çocuk bisikletleri yer almaktadır. Çocukların güvenliği ön plana alınmıştır ve bisikletler belirli bir hızın üstüne çıkmalarını engelleyici önlemlerle tasarlanmışlardır.

Katlanabilir bisikletler, son yılların en gözde bisiklet modelleri arasındadır. Çok pratik olmaları, taşınmalarının problemsiz oluşu tercih edilmelerinde büyük bir etkendir.

Carraro bisiklet firması aynı zamanda Caravan, Fatbike, BMX, Tandem ve Fixie modellerini de satışa sunmaktadır.

Carraro Bisiklet Fiyatları

Son yıllarda hem çevre temizliği için hem de insan sağlığı için bisiklet kullanmanın önemi daha da çok ortaya çıkmıştır.

Bisiklet severler uygun fiyatlı ve kaliteli sürüş deneyimi yaşatacak modellerin arayışı içindedirler.

Carraro firmasında bisikletlerin üst düzey kalitelerine karşın uygun fiyatları en çok dikkat çeken özelliklerdendir.

Bisiklet fiyatlarının değişkenliği ise genel itibariyle donanım özelliklerine, modellerine, fonksiyonlarına ve kadro malzeme kalitesine bağlıdır.

Kadro malzemesi olarak çelik en ekonomik fiyatlı olan ürünken, karbon fiber en pahalı olanıdır. Karbon fiber malzemeli bisikletleri genellikle profesyonel yarışçılar tercih etmektedir. Alüminyum kadro malzemesi de oldukça kalitelidir ve özellikle dağ sürüşleri gibi dayanıklılık isteyen deneyimler için uygundur.

 

 

Desc

2Ögeler

sayfa başı
  1. Carraro Matara Beyaz / Kırmızı 600Ml 
    Carraro Matara Beyaz / Kırmızı 600Ml 
    Özel Fiyat 41,48 ₺ Normal fiyat 46,08 ₺
  2. Carraro Matara Şeffaf / Beyaz 600Ml 
    Carraro Matara Şeffaf / Beyaz 600Ml 
    Özel Fiyat 41,48 ₺ Normal fiyat 46,08 ₺
Desc

2Ögeler

sayfa başı
To Top