Bianchi

Bianchi

Bianchi bisiklet firması, oldukça uzun bir zamandır bisiklet üretimi yapan, bisiklet severlerin en çok güvendiği ve beğendiği markalardan biridir. Türkiye’de de çok ilgi gören İtalyan firması, kaliteli ve iyi tasarımlı bisikletleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Bianchi bisikletlerinin her yaşa, her ihtiyaca ve zevke göre değişik modelleri vardır. Geniş bir seçenek ağı ile müşterilerinin karşısına çıkan Bianchi, bisiklet sürme keyfini arttıran özelliklere sahiptir.

Bianchi Bisiklet Modelleri

Bianchi modelleri hem pratiktir hem birçok kişiye hitap eder. Bianchi firmasında 4 modelin dışında daha özel zevklere göre tasarlanmış olan bisiklet çeşitleri de bulunmaktadır.

Bianchi modelleri arasında bulunan şehir bisikletleri, konforlu bir sürüş dikkate alınarak üretilmiştir. Şehir içinde gezmek için idealdir.

Dağ bisikletleri ise daha fazla özellik bulundururlar. Genellikle üretimlerinde arazide alınan darbeleri engelleyici ve performans arttırıcı malzemeler kullanılmıştır.

Yarış bisikletleri ise hızı arttırıcı malzemeler ve donanım ile üretilen bisikletlerdir. Yarışlara katılmayı ve hız yapmayı seven bisiklet severler için uygundur.

Çocuk bisikletleri öncelikle güvenlik göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Oldukça sevimli ve aynı zamanda korunaklı bisikletlerdir. Genellikle ikiden daha fazla tekerleğe sahiptirler. Hızın belirli bir düzeyde kalması sağlanır.

Bianchi Özel Bisiklet Modelleri

Bianchi bisiklet modelleri arasında temel tasarımların yanında daha özel zevklere göre üretilen modeller de bulunur.

Katlanabilir bisiklet modeli toplu taşıma araçlarına binerken ya da bisikletinizi yanınızda taşıyabilmeniz için çok uygun bir üründür.

Karavan bisikleti ise doğa ve macera severler için özel tasarım bir ürün olarak çok kullanışlıdır.

Fat bike bisikletler ise tekerlekleri çok kalın olan ve özellikle kumlu ya da karlı yollarda kullanılabilen bir türdür.

Bisikletle akrobatik hareketler yapmayı sevenler içinse BMX Bianchi bisiklet modelleri tercih edilebilir.

Bianchi Bisiklet Fiyatları Nasıl?

Bisiklet fiyatlarını en çok etkileyen faktörler arasında üretimlerinde kullanılan malzemeler ve donanımları bulunmaktadır.

Kadro kalitesi, fiyatın belirlenmesinde oldukça etkendir. En pahalı kadro karbon fiberden üretilir. En ucuz malzeme ise çeliktir. Çelik kadrolu bisikletler genellikle şehir içinde gezmek için tercih edilirler.

Orta karar bir bisiklet içinse alüminyum kadrolu olanlar seçilebilir. Alüminyum malzemeli olanlar genellikle dağ bisikletleri olmaktadır.

Fren sistemleri, vitesleri, zincirleri vb. donanım özellikleri de Bianchi bisikletlerinin fiyatlarını belirleyen etkenlerdendir.

 

 

 

 

Desc

6Ögeler

sayfa başı
Desc

6Ögeler

sayfa başı
To Top