SKU
4712593240065

Echowell Nabız Saati Km Saati Opsionel Ph-7 46fonksiyon Ant Siyah

Echowell nabız saati km saati opsiyonel ph-7 46 fonksiyon ant siyah ürünü de yaptığınız sürüşteki nabzınızı ölçmeye yardımcı olur.

Özel Fiyat 396,00 ₺ Normal fiyat 440,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Echowell Nabız Saati Km Saati Opsionel Ph-7 46fonksiyon Ant Siyah
Marka
Eastpower

Bisiklet yarışları ya da uzun yolculuklarında bulunması gereken ekipmanların ihmal edilmemesi gerekir. Echowell nabız saati km saati opsiyonel ph-7 46 fonksiyon ant siyah ürünü de yaptığınız sürüşteki nabzınızı ölçmeye yardımcı olur. Nabız ölçeme saati aynı zamanda kilometre ölçme saati olarak da kullanılabildiği için birçok fonksiyona sahip olabiliyor.

Sürüş yaparken sürücünün nabzı ve gidilen yolun ne kadar olduğu ölçülmesi gereken unsurlardan biridir. Kilometre saati süremeye başladığınız noktadan bıraktığınız noktaya kadar olan kısmı kilometre hesabı olarak ölçer. Bianchi gibi bilinen ve bisikletlerde sık duyulan bir markanın bisiklet aksesuarı da uzun ömürlü olarak kullanılabilir.

Km Nabız Ölçer Özellikleri;

  • Üründe bulunan nabız ölçme saati bileğinize taktığınızda nabzınızın dakikada ne kadar attığını bu saat sayesinde öğrenebilirsiniz.
  • Sürüş yaparken başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar olan kısımda ne kadar yol aldığınızı saatin kilometre saati özelliği ile ölçebiliyorsunuz.
  • Kolunuza takılabilmesi ise kullanımının kolay ve dekoratif olmasına yardımcı olmuştur.

Nabız ve kilometre saati, iki ölçümü bir arada yaptığı için daha kolay bir şekilde kullanılabilir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Echowell Nabız Saati Km Saati Opsionel Ph-7 46fonksiyon Ant Siyah
To Top