Wellgo

Wellgo

Bir pedal darbesi ile büyük mesafelerin kat edilebildiği bisikletler, modern dönemde; kilo vermek isteyenlerin, şehir trafiğinden uzakta kalmak isteyenlerin ya da spor müsabakalarına katılmak isteyenlerin kullandığı ve kullandıktan sonra da vazgeçemediği bir araç haline gelmiştir. Yalnızca hobi olarak değil aynı zamanda iş için de kullanılan iki veya üç tekerlekli bisiklet modelleri, ağırlıklı olarak esnaflar için kolaylık sağlayan bir araçtır. Güvenli olmasını sağlama, sağlıklı bir kullanım gerçekleştirmektedir. Well Go bisiklet aksesuarları ise bu güvenlik önlemlerini perçinlemeye çalışan bir firmadır.

Well Go Bisiklet Modelleri

Alınması gereken bisiklet türleri; genellikle dağdaki yeşil alanlarda, şehir içinde kullanılacak olan bisiklet modelleri ve şehirler arası yolculuk için kullanılacak olan bisiklet modelleri oldukça farklı olmaktadır. Bisiklet ekipmanları güvenliğini sağlamak için tüm modellerde farklı bir teknoloji kulanılmaktadır. Daha açıklayıcı bir dil kullanmak gerekirse; dağ bisikletleri için kullanılan güvenlik ekipmanları ile çocuk bisikletleri için kullanılan ekipmanlar oldukça farklı olabilmektedir.

Well Go Bisikletleri

Bisiklet mekanizması zihinde canlandırıldığında, en önemli unsurlardan bir tanesinin pedallar olduğu hemen göz önüne gelecektir. Pedalların bu kadar önemli olmasının nedeni ise; bisikletin hareket eden mekanizmasının temeli olmasıdır. Bu nedenle Well Go bisiklet aksesuarları, firma olarak özellikle pedal üretimi üzerine profesyonelleşmişlerdir. Sınırlı konularda profesyonelleşmenin kaliteyi ciddi oranda arttırdığının farkında olanlar, pedal alırken ağırlıklı olarak Well Go kullanma taraftarı olmaktadırlar.

Well Go Bisiklet Fiyatları

Bisiklet aksesuarlarından olan pedallar, küçük olması nedeniyle fiyat olarak biraz daha düşük bir miktarda olmaktadır. 49 TL ile 184 TL arasında değişen ürün fiyatları, hemen her bütçeye uyabilecek nitelikte olmaktadır. Pedalların özellikle performansları ve yapımında kullanılan alüminyum ya da plastik malzeme fiyatları etkili olmaktadır.

Well Go Bisiklet Yaş Aralıkları

Bacak boyu her yaşa göre değiştiği için kullanıcıların her bisiklet türü için farklı bir yaş aralığında olmaları gerekmektedir. Çocuk bisikleti kullanıcılarının 4 ile 8 yaş arasında, dağ bisikleti kullanıcılarının ise 16 yaş ve üzerinde olması, şehir yol setlerinin ise genellikle 12 yaş civarında olması gerektiği kabul edilen standartlardır. Bu standartlar dışında çocukların ya da yetişkin kişilerin kullanacağı bir bisiklet kullanımı, ölümlü kazaya neden olabilmektedir.

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top