Velo

Velo

İnsan emeğinin çok ciddi bir şekilde kullanıldığı bisiklet sürme etkinlikleri, birçok kurum ve kuruluş tarafından zayıflama aracı olarak kullanılmaktadır. Eski dönemlerden bu zamana kadar kullanılan bütün bisikletler daha çok kas gücüne dayanmakta ve bu da çok ciddi bir enerji harcanmasına neden olmaktaydı. İlerleyen zamanlarda üretilen elektrikli bisikletler ile birlikte kas gücü zamanla elektrik gücüne dönüştürülerek daha az enerji harcayan bir sistem geliştirildi.

Velo Bisiklet

Trafikten kaçmak isteyenler, dağda kendi başına zaman harcamak isteyenler, bisiklet kullanmak isteyenler, şehirlerarası yolculuklarını bisiklet ile gerçekleştirmek isteyenler, çocuklarının bisiklet ile daha çok enerji kaybetmesini istemeyenler, ağırlıklı olarak Velo elektrikli bisiklet tercih etmektedirler.  Bir çok yerde şarj edebilme özelliği, ucuz bir yakıt olan elektrik kullanması ve koku ya da is bırakmayarak çevreci oluşu gibi faktörler nedeniyle elektrikli bisiklet tercih edilenler arasındadır. Çevre dostu olması nedeniyle de birçok hükümet tarafından özellikle desteklenmektedir

Velo Bisiklet Fiyatları

Ağırlıklı olarak elektrikli bir mekanizma kullanması nedeniyle, fiyatları diğer bisikletlere oranla daha fazla olan; sahip olduğu sisteme göre de farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Kullanılan pilin ömrü, elektrik tüketim oranları, alüminyum ya da çelikten yapılıp yapılmadığı gibi bir çok faktör; fiyatlar arasında büyük bir fark olmasına neden olmaktadır. Velo elektrikli bisiklet fiyatları; 1100 TL ile 1600 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyatlara kdv de dahil olmaktadır.

Velo Bisiklet Modelleri

Kullanılan şarjın ve akünün gücü, bisikletin yapıldığı malzemenin tam olarak nelerden oluştuğu, alüminyum miktarının yüzdelik dilimi, kullanılacak olan mekan, bisiklet tekerleğinin genişlik ve ebatları gibi birçok faktör bisikletin modelinin belirleyici unsurları olmaktadır. Dağlık alanlarda, şehirlerarası yolculuklarda, şehir içi yollarda, yarışlarda kullanımında gibi birçok türe göre Velo elektrikli Bisikletleri kategorilendirmek mümkündür.

Velo Bisiklet Kargo

Tüketiciler genellikle ürüne hemen ulaşmakta ve bununla doğru orantılı olarak hızlı kargo seçeneğinden daha çok faydalanmak istemektedir. Bu nedenle bu ürünün gönderimi hızlı kargo ile ve hasarsız bir ulaşım sağlanarak yapılmaktadır. Tüketiciye bu ürünün maximum ulaşma süresi genellikle 1 hafta civarında olmaktadır.

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top