Vaude

Vaude

Vaude Bisiklet Aksesuarları

Hayalinizde yer alan en güzel anılar, genellikle daha özgür hissedilen anlar olmaktadır. Gezmek ya da dağ eteklerinde ve şehirlerarasında uzun bir yolculuğa çıkmak; hepimiz için büyük bir keyif olacaktır. Tüm bu geziler yapılırken, bizlere lazım olacak olan birçok malzemeleri taşıması için bisiklet çantası gerekmektedir. Vadue Bisiklet aksesuarlarından olan bu çantalar hemen hemen tüm ağırlıkları taşıyabilmekle birlikte, içerisindeki özel astar yardımıyla da hasarı sıfıra indirmektedir.

Vaude Bisiklet Modelleri

Son zamanlarda ağırlıklı olarak da üst grup bisikletlerde isteğin artması ve bu külturün oluşması ile birlikte,  hem yerli hem de yabancı birçok markanın dağlarda kırlarda ya da asfalta daha sık görülmeye başladı. Bununla birlikte birçok aksesuar ekibi üreten firmalar daha fazla görünüyor olmaya başladı ve devasa bir eksiği kapatmaya başladı. Vadue Bisiklet çantaları da bu ihtiyaçları karşılamak için ortaya çıkan bisiklet aksesuarı markasıdır.

Vaude Bisiklet Çantası

Bisiklet modelleri, direksiyonun şekline göre bile değişebilen ve çeşitleri kullanım alanına göre de oldukça farklı isimlerle nitelendirilebilinmektedir. Dağ bisikletleri, çocuk bisikletleri, yol bisikletleri, katlanabilir bisikletler, elektrikli bisikletler, çocuk bisikletleri gibi birçok türe ayrılan bisiklet türleri için her biri birbirinden farklı taşıma çantaları bulunmaktadır. Bu çantalar oldukça farklı özelliklere sahip olmak ile birlikte her biri tasarlandığı bisiklet türüne tam olarak monte edilebilmektedir.

Vaude Bisiklet fiyatları

Bisiklet çantası fiyatları daha çok çantanın içindeki koruyucu astarın hangi maddeden üretildiği, dokuma kalitesi ve tasarım gibi etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Tüm bu etkenler göz önüne alındığında, 98 TL ile 1100 TL arasında değişen bir fiyatlandırma söz konusu olabilmektedir. Bazı özel durumlarda bu fiyatlar pozitif ya da negatif şekilde değişebilmektedir.

Vaude Bisiklet Yaş aralıkları

Her yaş aralığı için farklı bir bisiklet türü kullanımının gerekliliği üzerinde duran Vadue bisiklet aksesuarları; küçük çocuklardaki büyük bisiklet sürme tutkusu, onları çoğu zaman güvenlik açısından ciddi riskler ile karşı karşıya bırakabilmektedir. Bisiklet çantası çocuklar için de özel olarak üretilmektedir. Üretilen tüm ürünler, bisiklete tam olarak uymakta ve özel tutucular sayesinde, sürekli düşmesi engellenmektedir.

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top