Ümit

Ümit

Ümit Bisiklet

"Özgürlük bu pedallarda" sloganı ile Türkiye'de geniş bir kullanım yaygınlığına ulaşan Ümit Bisiklet; yaptığı memnuniyet anketleri ve servis noktaları hizmetleriyle büyük bir kitleye ulaşmıştır. Dağlık alanlarda lavanta kokulu bir gezi yapmak isteyenler için dağ bisikleti, şehirde birçok yeri görmenizi sağlayacak bir gezi yapmak için şehir tur bisikleti, arkadaşlarınızla uygun güvenlik unsurlarını oluşturduğunuz taktirde yarışlarda kullanabileceğiniz yol bisikletleri, Ümit Bisiklet kategorileri arasında bulunmaktadır.

Ümit Bisiklet Kullanımı

Motoru olmayan veya elektrik motoruna sahip olan, 2  ya da 3 tekerleği olan pedallara sahip; insan gücü veya elektrik ile çalışan ve genellikle trafiğin yoğun olduğu bölgelerde trafiği azaltmak için de kullanılabilen bir ulaşım aracı olan bisiklet, özellikle modern dünyada oldukça yaygındır. Ümit Bisiklet, hemen hemen her yerde kullanılabilen; oldukça geniş bir kullanım ağına sahip olmak ile birlikte, uzun ömürlü bir yapıya da sahiptir.

Ümit Bisiklet Fiyatları

Her kaliteye göre değişen bisiklet fiyatları, daha çok bisikletin yapıldığı alaşımın tam olarak hangi kalitede olduğu ile değişmektedir. Yani alüminyumdan yapılmış bir bisiklet ile çelikten yapılmış bir bisikletin fiyatlarının aynı olması beklenmemelidir. Bu bisiklet markasının ürünleri 800 TL den başlayıp 2400 TL ve üzerine kadar kalitesine göre çıkabilmektedir. Burada en belirleyici etken ise genellikle bisikletin fren sisteminden, lastik hava basıncına kadar kalitenin tam olarak ne düzeyde olduğudur.

Ümit Bisiklet Teknik Detay

Bisikletin jant tellerinin gerginliğine, tekerlek balansının ne düzeyde olduğu, tekerlek göbeklerinin boşluğu, lastiklerin hava basıncının kontrol edilmesi, lastiklerde aşınma olmadığından emin olunması, tekerlek somonlarının tutuşu, aydınlatma sisteminin çalışıp çalışmadığı gibi birçok teknik detay; Ümit Bisiklet tarafından kontrol edilerek kargolanmaktadır.

Ümit Bisiklet Deneyimi

Özellikle aşırı derecede trafiğinin olduğu şehirlerde; İnsanlarda çok ciddi bir özgürlük hissi uyandıran bisiklet, ulaşım aracından daha çok adeta bir tutkunun paylaşılması anlamına gelmektedir. İlk kullanımdan itibaren Ümit Bisiklet markasının sizinle aynı tutkuları paylaştığını fark edeceksinizdir. Bu deneyimin herkes tarafından yaşanmasının gerekliliğini özellikle de hayattan keyif alanlar için vazgeçilmez olduğunun altını çizmek gerekmektedir.

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top