Tonyon

Tonyon

Birçok sevilen bisiklet markası, bisiklet üretip pazarlamayı seçerken; Tonyon bisiklet markası ise, daha çok yedek parça yapmayı tercih etmiştir. Her ne kadar bisikletten alınan keyif oldukça önemli olsa da, güvenliğin sağlanmadığı bir bisiklet yolculuğu ise kişileri ölüme kadar götürebilecektir. Bu nedenle bu bisiklet markası daha çok yedek parça üretmeyi tercih etmektedir.

Tonyon Bisiklet Aksesuarları

Her nasıl ki bisiklet türleri oldukça fazla ise, yine aynı şekilde bisiklet aksesuar çeşitleri de bununla doğru orantılı olarak oldukça fazladır. Kilometre saati, bisiklet kornası, gps, bisiklet farı, flaşör, çamurluk, ayaklık, ekstra bağış matara kafesi, gidon yükseltici aparat, bisiklet kilidi, bagaj bisiklet çantaları, römorklar ve su torbaları kullanılmakta olan yüzlerce çeşit bisiklet aksesuarından yalnızca birkaçıdır. Bunlardan herhangi bir tanesinin olmaması ya da arızalı olması ciddi güvenlik problemlerini de beraberinde getirecektir.

Tonyon Bisiklet Kategorileri

Dağda gezinmek için kullanılan bisiklet aksesuarları ile çocuk bisikletlerinin aksesuarları ellbette aynı olmayacaktır. Bu farkı ortaya çıkaran ise genellikle; kategoriler olmaktadır. Tonyon bisiklet aksesuarları; işte tam da bu farklı ihtiyaçlar için yani farklı kategoriler için ortaya koyduğu bisiklet aksesuarları ile tanınmaktadır. Yol bisikleti, katlanabilir bisiklet, şehir tür bisikleti, dağ bisikleti, elektrikli bisiklet ya da çocuk bisikleti olmasına göre bisiklet aksesuarları değişebilmektedir.

Tonyon Bisiklet Fiyatları

Bisiklet aksesuarı fiyatları diğer tüm bisikletlerde olduğu gibi kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Yani bakırdan yapılan bir ürün ile çelikten yapılan bir ürün aynı fiyatlarda olmamaktadır. Tonyon bisiklet aksesuarları, 27 Tl den başlayan fiyatlardan 480 TL'ye kadar çıkmaktadır.

Tonyon Bisiklet Teknik Detaylar

Çok hoş vakitler geçireceğiniz bir bisiklet turu arayışındaysanız, özellikle dikkat etmeniz gereken birçok teknik detay bulunmaktadır. Her ne olursa olsun mutlaka bisikletinizin freni sustemi ya da pedallarının kontrol etmeden veya selenizi tam olarak ayarlamadan yolculuğa başlamamanız, dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardır. Aksi takdirde büyük yaralanmalara ya da ölümlere yol açabilecek ciddi kazalar ortaya çıkabilmekte ve can güvenliğiniz tehlikeye girmektedir.

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top