Tern

Tern

Tern Bisiklet

Her marka türü, genellikle kendisini simgeleyen kategori üzerinden isimlendirilmektedir. Tern Bisiklet; katlanabilir bisiklet ile, yaşamanızın keyifli hale gelmesini sağlayacak olan bu bisikletlerle tanınmaktadır. Kısacası; kolaylıkla taşınabilme özelliğine sahip bu bisiklet ürününü, daha çok ön plana çıkarmaktadır. Resmi sitesinde günlük kullanım için çok yönlü bisiklet olarak kendisini tanımlayan Tern Bisiklet; hem üreten, hem pazarlayan, hem de satışını yapan nadir firmalardan biridir.

Tern Bisikletleri

Atılan her pedal ile keyif düzeyinin arttığı ve insanları bu yönüyle adeta cezbeden bisiklet kullanımının, gittikçe artan bir ivmeyle kullanım sahası genişlemektedir. Katlanabilme özelliğine göre birçok farklı sürüş keyfi ortaya çıkmakta ve buna bağlı olarak da birçok model kendisini göstermektedir. Modeller her ne kadar farklı tarzlarda olsa da; ortak noktaları genellikle katlanabilir olan bölgenin kırılmaz ve paslanmaz bir yapıda olmasıdır. Bu durum bu bisikletlerin daha çok kullanılabilmesini ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Tern Bisiklet Kategorileri

Bazıları daha çok dağ eteklerinde gezinmeyi severken, bazıları şehir turları ile, kimileri iyi yollarda, bir başka farklı insanlarda katlanabilir bisikletlerle dolaşmayı daha çok tercih etmektedir. Tern bisiklet ise, tüm bu kategorilerde; ağırlığını katlanır bisiklet üzerinde yoğunlaştırarak bu alanda profesyonelleşmeyi tercih etmiştir. Katlanabilir bisiklet Türkiye' de henüz tam olarak kullanım genişliğine sahip olmamakla birlikte kullanıcı sayısı belirgin olarak artmaktadır.

Tüm yaşam alanlarında Tern Bisiklet

Modern toplumların neredeyse vazgeçilmezi olan bisikletler; yaşam alanlarının neredeyse tamamında kendisini gösterir duruma gelmektedir. Bazıları şehir içindeki ulaşımdan bunaldığı için katlanabilir bisiklet tercih ederken, bazıları ise küçük romantik bir gezi yapmak için katlanabilir bisiklet kullanmayı seçmektedir. Bu bisiklet markası aynı zamanda; çamurluk seti, bisiklet tekerleği, aktarıcı kulağı gibi birçok aksesuarlar satışınıda yapmaktadır.

Tern Bisiklet Fiyatları

Araştırıldığında görülmektedir ki bisiklet fiyatları ağırlıklı olarak bir noktada toplanmamaktadır. Yani kullanılan sistemin gelişmişliğine göre, bisiklet fiyatları da belli bir miktarda yükseğe çıkmakta ya da belli bir miktarda düşüşe geçmektedir. Katlanabilir bisiklet türleri fiyat olarak; 1800' ler den başlayarak, 4500 tl ye kadar çıkabilmektedir.

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top