Shimano

Shimano

Shimano Bisiklet

Günümüzde var olan birçok spor dalı hobi olarak insanlar tarafından yapılmaktadır. Spor dallarından bir tanesi de bisiklet sürmek olmaktadır. Ancak bu, dünya üzerindeki en yaygın alanlardan bir tanesini oluşturmakta ve bununla bağlantılı olarak sayısız bisiklet firması ortaya çıkmaktadır. Bunlardan bir tanesi olan Shimano bisiklet, bir çok çeşide sahip bisikletleri ile bu alanda hobisi olan kişilere hizmet vermektedir.

Shimano Bisiklet kullanımı

Bisiklet kullanım alanı olarak en geniş ulaşım araçlarından bir tanesi olarak gösterilmektedir. Pedalların çevrilmesi ile birlikte, arka tekerlekleri hareket etmesini sağlayan ve böylece bir yerden başka bir yere gitmeyi gerçekleştiren bu basit makine, insanların yaşadığı hemen hemen her mekanda kullanılabilmektedir. Sporcular tarafından özellikle tamamı alüminyum olan bisikletler kullanılmakta ve birçok açıdan diğer bisikletlerden ayrılmaktadır.

Tüm Shimano Bisiklet Modelleri

Şehirlerarası ve uzun yollarda ya da yarışlarda kullanıma uygun olan yol yarış bisikleti, adından da anlaşılacağı gibi daha çok şehir içerisinde ve yarışlarda kullanıma uygundur. Bisikletlerde hızınız bazı zamanlarda, 100 kilometreyi de aşma imkanına sahiptir. Bu tür bisikletler şehirler arası ulaşıma veya şehir içinde yapılacak turlara daha uygundur. Dağ bisikletleri ise; tamamı alüminyum olan özel bisikletler olmak ile birlikte daha çok dağ eteklerinde yapılacak gezilerde kullanıma uygun olmaktadır. Shimano bisiklet modelleri, bunlara ek olarak elektrikli ve katlanabilir bisikletleri de kendi içerisinde barındırmakta ve çeşitliliğini sürekli arttırmaktadır.

Shimano Bisiklet Fiyatları

Yapıldığı malzemenin kalitesine göre çok büyük fark gösteren Shimano bisiklet fiyatları, sektördeki uygun rakamlardan birkaçını oluşturmaktadır. 840 TL ile başlayan bu bisikletler 2000 civarlarına kadar çıkabilmektedir. Bundaki en büyük etken ise kullanılan malzemenin alüminyum veya çelikten oluşup oluşmadığı olmaktadır. Bunlara bir diğer ek de bisiklette var olan sistemlerin ne kadar kullanışlı olup olmadığıdır

Shimano Bisiklet Ekipmanları

Bisikletlerin genel ekipmanları ile birlikte, daha güvenli kullanılabilmesi için bazı parçalara ihtiyaç bulunmaktadır. Örneğin bir Shimano bisiklet her ne kadar iyi olursa olsun eğer lastik hava basıncı ortalamanın altında ya da üstünde ise güvenli bir sürüş sağlanamamaktadır.

Desc

Ürünler 114'ün 1-9'si

sayfa başı
Desc

Ürünler 114'ün 1-9'si

sayfa başı
To Top