Selle Royal

Selle Royal

Selle Royal Sele

Tarihsel açıdan oldukça uzun bir serüvene sahip olan bisiklet; kullanım alanı olarak yalnızca son zamanlarda yüksek bir artış sağlamıştır. Önceleri spor olarak yapılan ve daha çok sporcu kişilerin yararlanabildiği bisiklet, sonraları herkesin ortak bir hobi alanı haline dönüşmüştür. Bununla doğru orantılı olarak bir çok firma ortaya çıkarak ürün çeşitliliğini 5 katına kadar çıkarmışlardır. Bunlardan bir tanesi olan Selle Royal yaptığı alüminyum ve çelikten bisikletlerle tanınmaya başlamıştır. Ancak firma daha çok bisiklet aksesuarları ile tanınmaktadır.

Selle Royal Bisikletleri

Bir bisikletin tüm sistem olarak sağlam ve kaliteli olması onun güvenli olacağı anlamına gelmemektedir. Tüm bunlara ek olarak bisiklet ekipmanlarının da kaliteli malzemelerden yapılmış olması oldukça önemli önceliklerden bir tanesidir. İşte bu bilinçle hareket ederek bisiklet aksesuarları üretimi yapan Selle Royal bu konuda oldukça geniş bir seçim yelpazesini müşterilerine sunmaktadır.

Selle Royal Fiyatları hakkında herşey

Selle Royal birçok bisiklet aksesuarı yapmakla birlikte, ağırlıklı olarak bisiklet selesi üretmektedir. Bisiklet sürücüsünün oturduğu yer olan sele rahat olmadığı takdirde; oldukça tatsız anlar yaşatabilmektedir.Bu durum bisikletten alınan keyfin bir eziyete dönüşmesine de neden olabilmektedir. Bu nedenle bu firmanın ürünleri, kaliteli malzemelerle yapılmaya çalışılmakta ve bisikletten alınan keyfin arttırılması amaçlanmaktadır. Bu nedenle fiyatları 27 TL ile 340 TL arasında değişen bir aralıkta olmaktadır.

Tüm Selle Royal modelleri

İnsanların bulduğu hemen her ortamda kullanılabilen bisiklet; ancak gerekli güvenlik önlemleri alındığı takdirde konforlu bir sürüş keyfi sağlamaktadır. Bunun dışında çok ciddi kazalara neden olabilen bisikletler, güvenlik ekipmanları sağlamlaştıkça daha sağlıklı hale gelmektedir. Dağ eteklerinde bisiklet kullanmayı sevenler İçin Selle Royal dağ bisikleti modelleri, şehir içinde kullanmayı sevenler için Selle Royal şehir tur modelleri, elektrikli bisiklet kullanmayı sevenler için Selle Royal elektrikli bisiklet modelleri kullanıma daha uygundur.

Selle Royal Aksesuar Kargo

Hızlı kargo seçeneği ile bisiklet güvenliğinizi de hızlı sağlamanızı sağlayan ve gönderilen ekipmanları çok daha sağlam bir şekilde size ulaşmasını gerçekleştiren Selle Royal güvenli kargo sistemine sahiptir.

 

 

 

Desc

5Ögeler

sayfa başı
Desc

5Ögeler

sayfa başı
To Top