Schwalbe

Schwalbe

İlk olarak İngiltere'de kullanılmaya başlanan ancak daha sonrasında tüm dünyaya yayılan bisiklet; en çok keyif veren araçlardan bir tanesi olarak günümüzde yaygın bir şekilde kullanılabilmektedir. Ülkeler arasındaki spor müsabakalarında bile bir araç olarak kullanılan bisiklet; dünya üzerinde yüzlerce çeşit ve birçok markaya sahiptir. Bunlardan bir tanesi olan Schwable bisiklet markası; ağırlıklı olarak bisiklet dış lastiği üretimi yapmaktadır.

Schwable Bisikletleri

Sanayi üretimi yapan ülkelerde daha yaygın olarak kullanılan bisiklet iç ekipmanları açısından da geniş bir yelpazeye sahiptir. İnce lastik, kalın iç lastik, maraton lastik, katlanabilir dış lastik, lastik basınç ölçer gibi birçok bisiklet ekipmanı Schwable markası adı altında Türkiye genelinde yaygın olarak satılmaktadır.

Schwable Bisiklet Türleri

Her konuda tercihlerin ön planda olması gibi bisiklet konusunda da birçok kişi tercihlerine göre bisiklet seçimi yapmaktadır. Dağda papatya kokuları eşliğinde bisiklet sürmek isteyenler, şehir içi trafiğini atlatmak isteyenler, şehirlerarası yolculuğunu bisikletle yapmak isteyenler, bisikletini gittiği her yere taşımak isteyenler, farklı türlerde bisiklet seçmektedir. Schwable bisiklet ise daha çok istenilen bu bisikletlere iç ve dış lastik sağlamaktadır. Dağ bisikleti lastiği için biraz daha kalın ve geniş bir lastik seçimi yapılırken, şehirler arası yolculuklar için telli ince ve elastik yapılar kullanılabilmektedir.

Schwable Bisiklet fiyatlandırmaları

Bisikletin alüminyum ya da çelikten yapılmasına göre fiyatının değişmesi gibi tekerlek lastiğinin de fiyatları kullanılan malzemeye göre oldukça değişebilmektedir. Kullanılan malzemenin telli, kalın ya da dişli olmasına göre birçok fiyat ortaya çıkabilmektedir. Schwable bisiklet lastikleri 28 TL ile 416 TL arasında değişen bir fiyat aralığına sahip olmaktadır.

Schwable Bisiklet Donanımları

Schwable, bisikletler için genellikle lastik donanımları sağlayan bir firma olarak tanınmaktadır. Özellikle yeni çıkan maraton Plus gibi lastik donanımları oldukça konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Yarış bisikleti kullananların vazgeçilmezi olan ince lastikler ise 700 x 35 ölçülerine sahiptir. Bisikletin kullanılacağı alana göre değişiklik gösteren bisiklet donanımları; ölçü, birim ve kalınlık açısından çok ciddi farklara sahiptir.

Desc

7Ögeler

sayfa başı
Desc

7Ögeler

sayfa başı
To Top