Salcano

Salcano

Salcano Bisikletler

1975 senesinde İstanbul içerisinde bir aile şirketi olarak kurulmuş olan Salcano bisikletler, hem bisiklet hem de motorsiklet üretimi sürdüren bir markadır. Bisiklet dendiği zaman akla ilk gelen modellerden biri olan Salcano,günlük 150 binden fazla bisiklet üretilmektedir. Dünya pazarına açılan Salcano bisikletler hem şıklık hem de kalite sunduğu için çok fazla tercih edilmektedir. Böylece güvenli bisiklet sürmek isteyen bildiği markadan şaşmayacak ve bisiklet alırken seçimini Salcano’dan yana yapacaktır.

Salcano Bisiklet Modelleri Nelerdir?

Günlük bisiklet üretim kapasitesinin çok fazla olduğunu söylediğimiz ve yurtdışına da ihraç ettiğinden bahsettiğimiz Salcano, farklı kullanım alanları için bisiklet modelleri oluşturmuştur. Siz de kendi bisiklet tutkunuza ve kullanacağınız alana göre Salcano modellerinden dilediğinizi seçebilir, yaşınıza göre de modellere bakabilirsiniz. Mutlaka kendi istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayan, tasarımıyla da sizi büyüleyen bir Salcano bisiklet modeliyle karşılaşabilirsiniz. Genel olarak şirketin ürettiği bisiklet modelleri de şunlardır: yol bisiklet modelleri, şehir bisikletleri, katlanır bisikletler, elektrikli bisiklet modelleri, gezi bisikletleri, yarış bisikletleri, dağ bisikletleri ve çocuk bisikletleridir.

Salcano Dağ ve Yarış Bisikletleri

Salcano bisikletler içerisinde en çok satılan iki modelin dağ ve yarış bisikletleri olduğunu söyleyebiliriz. Şehir bisikletlerinden sonra sayabileceğimiz bu iki model keskin hatlarla ayrılan taraflara sahiptir. Dağ bisikletleri tamamen engebeli araziler için üretilmiş olan, ağır ve tekerleği de engebeli araziler için kalın üretilmiş bisikletlerdir. Ancak Salcano yarış bisikletlerine baktığımız zaman çok ince tekerlekli ve hafif olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle kullanım amacınıza göre yarış ya da dağ bisikletleri alabilir, Salcano’nun diğer modellerine de bakabilirsiniz.

Salcano Katlanır Bisiklet Modelleri

Salcano markasının en yenilikçi ve ilgi çeken bisikletlerinden biri de katlanır model bisikletlerdir. Özellikle yerden tasarruf etmeyi sağlayan ve gittiğiniz her yerde kolaylıkla yanınıza alabileceğiniz bu bisiklet fiyat olarak da rakiplerine göre daha uygun fiyatlara satılmaktadır. Salcano bisikletler içerisinde katlanır modeller almak istiyorsanız, bu katlanır modellerin isimlerinin Marina, Easy, Easy Lux, Alaçatı, Didim, Marmaris, İzmir gibi yazlık şehir ve belde adları olduğunu da söyleyebiliriz.

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top