Ritchey

Ritchey

Ritchey Bisiklet Ekipmanı

İlk pedalın Fransa'da çevrildiği bisiklet; ilerleyen yıllarda oldukça geniş bir tabanda hobi ve eğlence aracı olarak kullanılmıştır. İlerleyen zamanlarda gerek spor müsabakaları olsun gerekse de şehirler arası yolculuklar için olsun bisiklet kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır. Kullanılan bisikletlerin güvenliği için gerekli ekipmanlar sağlayan Ritchey bisiklet ekipmanları, güvenirliği en üst noktaya taşımak için çaba göstermektedir.

Ritchey Bisiklet Ekipmanı Modelleri

Kullanım alanları oldukça geniş olan bisikletler, dağda yapılacak olan gezinmeler, şehir turları, uzun yolculuklar, ya da otomatik olmasına göre birçok farklılık içermektedir. Farklılıklarla doğru orantılı olarak bisikletler için kullanılan güvenlik ekipmanları da bir çok yönden oldukça değişik tarzda kullanıma sunulabilmektedir. Yani dağ bisikleti için kullandığınız bir ekipmanı, uzunyol aracı için kullanamayabilmektesiniz. Bu bisiklet ekipmanı firması; bisiklet modellerine göre ekipmanlar üreten ve yol bisikletleri dağ bisikletleri şehir bisikletleri katlanabilir bisikletler ve çocuk bisikletleri için oldukça farklı ürünleri üretmektedir.

Ritchey Bisiklet Ekipmanları

Dağlarda yapacağınız bir bisiklet aktivitesi esnasında, fren sisteminin arıza yapabilir ve uçuruma yuvarlanabilirsiniz ya da şehirler arası yolculuk esnasında arka stop lambası bozularak araçların sizi görmemesi nedeniyle bir kaza oluşabilir. İşte bu pek de yabancı olmayan kazalarının yaşanmaması için Ritchey bisiklet aksesuarları kullanılmaktadır. Dış lastik, iç lastik, bisiklet gidonu, ısırtmalı elcik, fren kartuşu, karbon sele var olan yüzlerce üründen yalnızca birkaç tanesidir.

Ritchey Bisiklet Fiyatları

Bisiklet ve bisiklet aksesuarları ile ilgili oldukça farklı fiyatlar bulunmaktadır. Ortaya çıkan bu fiyatlar genellikle firmanın kalitesi ile ilgili olmakla birlikte, bazı platformların fiyatları yüksek tutma nedeni de etkili olmaktadır. Ritchey Bisiklet aksesuar fiyatları bu sitede oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Fiyat aralıkları 16 tl ile 840 tl arasında değişiklik göstermektedir.

Ritchey Bisiklet Yaş aralıkları

Güvenlik için genellikle bazı bisikletlerinin belirli yaş aralıkları için kullanılması gerekmektedir. Örneğin dağ bisikletleri, 16 yaş ve üzeri için alınması gerekirken şehir tur bisikletleri 9 yaş ve üzeri için kullanılabilmektedir. Bu yaş aralıklarına dikkat edilmesi çok daha güvenli bir bisiklet sürüş keyfinin yaşamasını sağlayacaktır.

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top