Prowell

Prowell

Prowel Bisiklet Ekipmanları

Bisiklet sürücüleri için genellikle kullanılan ifade; Bir kez kullanıldıktan sonra bir daha asla bırakılmamasıdır. Böyle bir bağımlılık da yaratabilen bisiklet sürme hobisi, gerekli güvenlik ekipmanlarının sağlanması ile çok daha az kaza yaşanan bir spor haline de gelebilmektedir. ülkelerin, derneklerinin ve kuruluşların çok ciddi olarak destek verdiği bisiklet kullanımı son dönemlerde ivme kazanarak yaygınlaşma eğilimindedir. Prowell bisiklet ekipmanları, bu güvenliği sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Prowell Bisiklet Ekipmanı

Güvenlik için fren sistemi, sele sistemi gibi birçok etken söz konusuyken birçok kuruluş kaza sonrası oluşabilecek travmaları ve ciddi hasarları pek de göz önünde bulundurmamaktadır. Prowell bisiklet ekipmanlarından olan; kask ve dizlik eldiven gibi birçok aksesuar kaza esnasında oluşabilecek travmaları engellemek için kullanılmaktadır. Kask içerisinde bulunan özel koruyucular, kaza sırasında beyinde meydana gelebilecek herhangi bir travmayı önlemek için devreye girmektedir.

Prowell Bisiklet Fiyatlandırması

Platformların farklı fiyatlarla sunduğu Prowell bisiklet aksesuarları, bu nedenle farklı farklı birçok fiyat aralığına sahiptir. Ağırlıklı olarak 62 TL ile 842 TL arasında değişen Prowell bisiklet ekipmanları fiyatları, cazip avantajlara da sahiptir. Kaza esnasında oluşabilecek sağlık maliyeti düşünüldüğünde ise, bunun için alınacak önlemlere harcanacak olan miktar çok küçük kalmaktadır.

Prowell Bisiklet Tarzları

Dağ eteklerinde bisiklet kullananlar ile şehirlerarası yolculukta bisiklet kullananlar aynı riske elbette sahip değildir. Pro bisiklet aksesuarları, bu nedenle ürettiği koruyucu ve güvenlikli ekipmanları kullanılacak olan her ortam için farklı şekilde dizayn etmektedir. bunlardan bir tanesi olan ve içeriğinde çelik de bulunan özel kasklar, Prowell firmasının çatısı altında satışa sunulmaktadır.

Prowell Bisiklet İnce Detaylar

Elbette ki sadece kask, dizlik ve koruyucu gibi benzer önlemler yeterli olamayabilmektedir. Şehir içi yolculuklarda trafiğin çok kalabalık olduğu noktalarda pek durmamak, kırmızı ışıklarda araçların solunda yer almak, karşıdan karşıya bisiklet ile geçerken ellerin aynı zamanda sürekli frende hazır beklemesi gibi birçok noktaya da dikkat edilmesi gerekmektedir. Ortaya çıkan ya da çıkacak olan birçok bisiklet kazası bu nedenlerle gerçekleşmektedir.

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top