Pro

Pro

Pro Bisiklet Aksesuar

Bisiklet her ne kadar kullanımı kolay ve güvenilir görünse de beraberinde sürücüsü için çok büyük riskler taşımaktadır. Özellikle refah seviyesi yüksek olan ülkelerde kullanılan bisikletler için birçok güvenlik ekipmanı kullanılmaktadır. Bunlar trafik içerisinde fark edilmenizi sağlamak için kornadan tutun da, herhangi bir kaza esnasında kafanızı koruyacak kaska kadar oldukça çeşitlilik göstermektedir. Buradaki en büyük önem ise, bisiklet güvenliği sağlayan ekipmanları üreten firmaların kaliteli bir işçilik ortaya koymaları olmaktadır.

Pro Bisiklet Aksesuarları

Kullanıcısına çok büyük rahatlık sağlayan bisiklet ile ilgili kazaların son zamanlarda çok ciddi bir şekilde artması ile birlikte, bisiklet güvenlik ekipmanları da bununla doğru orantılı olarak çeşitlenmiştir. Bunun için özellikle kask ve diz koruyucular çokça tercih edilen güvenlik ekipmanları arasında bulunmaktadır. Herhangi bir kaza durumunda kafanızın bir yere çarpmasıyla hayatınızı kaybetme ihtimaliniz % 80 lere kadar çıkmaktadır. Pro Bisiklet ekipmanları, tam olarak bu güvenliği sağlamak amacıyla kask dizlik gibi birçok aksesuar üretmektedir.

Pro Bisiklet Aksesuarı ücretleri

Kaskın sağlam bir malzemeden yapılıp yapılmadığı, hangi kalınlıkta olduğu, kullanılan dizliğin koruma seviyesi gibi birçok etken bu ekipmanların ücretinde belirleyici özellikte olmaktadır. Bisiklet güvenlik ekipmanları ağırlıklı olarak; 40 TL ile 840 TL arasında değişen bir miktara sahiptir. Kask ve dizlik dışındaki diğer ekipmanların fiyatları ise ortalama seviyededir. Site içerisinde yer alan fiyat filtreleme seçeneği ile bütçenize uygun olan Pro bisiklet aksesuarını alarak, cebinizi rahatlatabilirsiniz.

Pro Bisiklet Aksesuarı Çeşitleri

Yalnızca kask ve dizlikle de can güvenliğinin korunamayacağının farkında olan Pro bisiklet ekipmanları, kilit elcik, sele kepçesi gibi birçok aksesuarlı üretmektedir. Ancak bu firma ağırlıklı olarak kaza esnasında oluşabilecek zedelenmelere yoğunlaştı için kask eldiven ve dizlik üretmektedir. Bisiklet kaskı; birçok renge sahip olmak ile birlikte, ağırlıklı olarak tercih edilenler; sarı, kırmızı ve gri olmaktadır. Kaskın içerisinde bulunan koruyucu madde, kaza esnasında yumuşak bir etki yaratarak beyin travmalarını ciddi ölçüde engelleyebilmektedir.

 

Desc

9Ögeler

sayfa başı
 1. Pro Çanta Sele Altı Strap Fixture Mini
  Pro Çanta Sele Altı Strap Fixture Mini
  Özel Fiyat 159,30 ₺ Normal fiyat 177,00 ₺
 2. Pro Çanta Sele Altı Strap Stradıus Medi
  Pro Çanta Sele Altı Strap Stradıus Medi
  Özel Fiyat 210,61 ₺ Normal fiyat 234,01 ₺
 3. Xlc Gidon Sargısı Jeli GP-T01
  Xlc Gidon Sargısı Jeli GP-T01
  Özel Fiyat 95,06 ₺ Normal fiyat 105,62 ₺
 4. PRO Handlebar LT 25.4x580mm Black
  PRO Handlebar LT 25.4x580mm Black
  Özel Fiyat 164,00 ₺ Normal fiyat 195,00 ₺
Desc

9Ögeler

sayfa başı
To Top