New Looxs

New Looxs

Teknolojinin oldukça ileri seviyelere taşıması ile birlikte çok yönlü mucize bir araç olarak görülen bisiklet; özellikle de gelişmiş ülkeler tarafından sıkça tercih edilen bir araç haline gelmiştir. Ağırlıklı olarak; ekonomik, çevreci ve atmosferi koruyan bir araç olması nedeniyle sıklıkla tercih edilir hale gelmiştir. 21 vitesli, otomatik vitesli, elektrik motorlu, fonksiyonel ve hafif olan bisikletlerle sürüş keyfi artık küresel bir boyut kazanmıştır. Buna görede kullanıcı sayısı, dünya çapında gözle görülür bir ölçüde artmaktadır.

New Looxs Bisiklet

Kurulduğu günden bu yana bisiklet ile ilgili en ileri seviyeye ulaşmaya çalışan New Looxs, son yıllarda artan inovasyon ile birlikte çalışmalarını hızlandırmaktadır. Özellikle de daha konforlu bisiklet kullanımı sağlanması konusunda çalışmalarını yapmaktadır. Bu nedenle sele kısmının yumuşatılmasından, pedallara yapılan baskının hafifletilmesine kadar her düzeyde müdahale ilgili uzman personel tarafından gerçekleştirilmektedir.

New Looxs Bisiklet Modelleri

Bisiklet üretiminde en önemli konunun hem dağ mekanları, hem şehir mekanları, hem de çocuklar için özel olarak hazırlanabilme imkanı olmaktadır. Dağ bisikletleri ile istediğiniz gibi dağ gezilerine çıkabilir, şehir bisikletleri ile şehirde trafiğe takılmadan gezebilir, yol bisikletleri ile yarışmalara katılabilir, katlanabilir bisiklet ile portatif bir taşımadan faydalanabilir, elektrikli bisiklet ile yorulmadan kolay bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz su geçirmez bisiklet ekipmanlarını New Looxs bisiklet markası güvencesi ile temin etme imkanına sahipsiniz.

New looxs Bisiklet Fiyatları

Bisiklet alırken en çok üzerinde durulan konulardan bir tanesi de fiyat olmaktadır. Uygun fiyatlı modelleri bir arada bulunabilen bisiklet modelleri, hemen hemen her cebe hitap edebilecek bir düzeyde olmalıdır. Bu nedenle bisiklet markasının modelleri 381 Tl den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Kullanılan malzeme ve mekanizmanın kalitesine göre de fiyatlar değişebilmektedir Örneğin Bakır Çelik ve demir olmasına göre ya da vites sayısına göre fiyatlar çok ciddi fark yaratabilmektedir.

New Looxs Bisiklet Kargo Gönderimi

Hızlı kargo yöntemi ile normalde gelen sürenin çok daha altında kargo elinize ulaşabilmektedir. Bu sayede Bisikletinize daha çabuk kavuşarak, farklı deneyimler yaşama fırsatınızı arttırmış olacaksınız.

 

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top