Michelin

Michelin

Gelişen dünyamızda teknolojinin bizim kullanımımıza verdiği en önemli hediyelerden biri de hiç kuşkusuz bisiklettir. Bisiklet deyince aklımıza gelen en önemli şeylerden bir tanesi de güvenliktir. Bisikleti düşününce iki lastik üzerinde yaz ve kıs gece ve gündüz zaman tanımı olmaksızın kullanmak zorunda olduğumuz teknolojinin bize hediyesidir. Böylesine önemli böylesine işlevsel bir icattın bize kattığı değeri düşünürsek ailemizin bir üyesi olması kaçınılmaz bir hal almaktadır. Ailemizdeki fertlerden bir tanesi olarak görür onu ailemizin bir parçası kabul ederiz.

Hal ve durum böyle olunca aile fertlerimizin gereksinimlerini nasıl karşılıyorsak bisikletimizin gereksinimleri de bizim için çok önemlidir. Bu gereksinimleri karşılamak için her şey den verekat edebiliriz nasıl kendimize en güzel en iyi cep telefonunu almak istiyorsak bisikletimize lazım olan ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaya çalışırız. İste tam böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımız da örneğin bisikletimize lastik gereksinim oluştuğunda hemen araştırmaya başlarız.  

Michelin Çevre Dostu ve Dayanıklı

 

Karşımıza ilk çıkan marka Michelin dir. Araç lastiği deyince akla gelen ilk isimdir. İlk kurulumu ilk kurulusu 1889 yılına kadar eski olan michelin gelişmiş ülkelerde kullanılan çoğunlukla güç dayanıklılık yönünden bütün testlerden geçer not almış dünyaca ünlü bir lastik markasıdır. Michelin 69 farklı tesiste senede 177 milyon lastik üretmiştir. Grup beş kıtaya yayılmış 19 ülkede 112.500 çalışanı istihdam eder. Dünya lastik pazarında liderliğe oynayan bir markadır

1990'lı yılların başından beri Michelin hem çevre dostu hem de yakıt tasarrufu sağlayan "yeşil lastik" üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Lastik pazarında saygın bir yere sahip otomobil sporlarında birçok kez sponsor olmuş çok ünlü marka olan michelin lastik seçimi için alternatifsiz bir markadır. Geçmişten günümüze kadar ismini getiren böylesine ünlü böylesine eski bir marka olması sebebiyle güvenle bisikletimizde kullanabiliriz.

Kullandığımız bisiklet ne çeşit bisiklet olursa olsun michelin her ortama göre lastik üretiminde hep bir numara olmuştur. Dağ bisikleti için kalın ve tutunma kabiliyeti yüksek yarış bisikleti için ise ince ve yolu tam kavrayıp sınırsız bir performans sergilemek için sizlerin beğenisini için üretilmiştir.

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top