Lapierre

Lapierre

Bisiklet sürmek sizin için bir tutkuysa ve bunu aşkla yapıyorsanız o zaman alacağınız bisikletin de üst segment bir bisiklet markası olmasını isteyebilirsiniz. Üst segment markalardan biri olan Lapierre bisikletler tüm beklentilerinizi karşılayacak bir marka. Üstün performansı ile tüm beklenenleri veren bisiklet, şehrin sınırlarını zorlamanızı sağlayacak ve sizi adeta rüzgarla yarıştıracaktır. Üstelik internetten de kolaylıkla sipariş verebileceğiniz bu ürün, sizi sadece yolda değil, engebeli arazilerde bile yarı yolda bırakmayacaktır.

Lapierre Yol Bisikleti Özellikleri Nelerdir?

Uzak ya da yakın olması farketmeksizin yol içerisinde keyifli bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlayan yol bisikletleri, pratik kullanıma ve özellikle de hıza elverişlidir. Sürat tutkunlarının vazgeçemediği bu bisiklet ince tekerlekleri sayesinde daha hızlı gitmenizi sağlayacaktır. Hafifliği ve eşyaları rahatlıkla yanınızda taşıyabilme özelliği de onu farklı kılar. Yolve yarış bisikletleri için Lapierre vazgeçilmez markalardan biridir.

Lapierre Şehir Bisikletleri Özellikleri Nelerdir?

Lapierre bisikletler içerisinde sayabileceğimiz şehir bisikleti de özellikle bisiklet pratiği yapmak isteyenler için uygundur. Uzun süredir bisiklet kullanmıyorsanız şehir bisikleti sizin keyifli yol almanızı sağlayacaktır. Böylece şehrin gürültüsünden kurtulurken rahatlıkla yeni sokakları keşfedecek ve ulaşmak istediğiniz her alana çok daha kısa sürede gideceksiniz. Şehir bisikletleri için estetik tasarımlar üreten Lapierre tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını da sağlayacaktır.

Lapierre Dağ Bisikletleri Özellikleri Nelerdir?

Lapierre dağ bisikletleri engebeli yolları aşmanız için tasarlanmış olan bir bisiklettir. Doğanın eşsiz güzelliği içerisinde kaybolmak istiyor ve kendinizi engebeli, zorlu yollara bırakmak istiyorsanız o zaman mutlaka dağ bisikleti almanız gerekir. Macera severlerin aldığı bu bisikletlerin hız yapmaya elverişli olmadığını ve hız bisikletine göre daha ağır olduğunu da söyleyebiliriz.

Lapierre Cylo Cross Bisikletleri

Lapierre bisikletler arasında en seçkin markalardan biri olduğu için bu seçkinliğini Cylo Cross modeliyle de gösteriyor. Hem şehirde yol almak hem de zaman zaman engebeli arazilerde ilerlemek istiyorsanız o zaman Cylo Cross bisikletler tam da size göre diyebiliriz. Sadece nereye gideceğinize karar vererek Lapierre içerisindeki istediğiniz model bisikleti kısa sürede satın alabilirsiniz.

 

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top