Kali

Kali

Hareketsizliği yenmenin, çevreye duyarlı olmanın en güzel örneklerinden biridir bisiklet sürmek… Bisiklet kullanımı hakkında bilinçlenmenin arttığı ve bisiklet kullanıcı sayısının gittikçe arttığı görülmektedir.

Kali marka bisiklet modelleri birçok yönden bisiklet severlere hitap etmektedir. Farklı tasarımları, donanımları ve özellikleri ile Kali ürünleri kalite açısından da tercih edilebilir.

Kali Bisiklet Modelleri

Sürücülerin kullanım amaçları ve zevklerine göre farklı model seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar arasından en uygun olan bisiklet seçilirken, detaylar da büyük önem taşıyacaktır.

Bisiklet modellerini incelerken kategoriler öncelikle kullanım amacına ve uygun olan araziye göre belirlenmişlerdir.

Kali dağ bisikletleri, arazi olarak dağlık, tepelerin ve çukurların fazla olduğu, iniş-çıkış yapılması gereken alanlarda kullanılabilir. Şehir içi kullanım için tercih etmek pek uygun değildir. Tüm özellikleri dağlık ve zorlu araziler için tasarlanmıştır. Amortisörle ilgili ayrıntıların önem kazandığı bisiklet modelleridir.

Kali modelleri arasında en popüler olanlardan bir tanesi de tur veya şehir bisikletleridir. Şehir bisikletlerinde spor amaçlı bir kullanımdan ziyade şehirde turlamak veya ulaşım amacı bulunmaktadır.

Yarış bisikletleri, birçok kişinin ilgi alanında yer almaktadır. Kali yarış bisikletleri yüksek performanslı olarak üretilmişlerdir. Hızı oldukça yükselebilen bu bisiklet modeli ile uzun yolda rahatlıkla sürüş yapabilirsiniz.

Bisiklet sürmeye küçük yaştan alışmak da çok önemlidir. Çocukların en büyük eğlencelerinden biri olan çocuk bisikletlerinde hız ile ilgili güvenlik önlemleri alınmıştır. Düşme ihtimali mümkün olduğunca azaltılmıştır. Farklı ve özgün tasarımlar ile çocuklar güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirler.

En çok beğenilen bisiklet çeşitleri arasında katlanır bisikletler bulunur. Kali katlanır bisiklet modelleri en fonksiyonel tasarımlardan biridir. Katlanılabilir özelliği sayesinde bu bisikletlerin boyutu oldukça küçülmekte ve böylece taşınması daha kolay olmaktadır.

Bisiklet Fiyatları

Bisiklet fiyatları modellere ve özelliklerine göre değişir. Kimisi yüksek teknolojik bir donanıma sahipken, bir diğeri çok sağlam bir kadroya sahiptir.

 

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top