Giant

Giant

Giant bisikletleri 1972 yılından beri çok kapsamlı model seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Tecrübeli bir bisiklet firması olarak tanınan Giant, en çok tercih edilen markalardan biridir.

Giant model bir bisiklet ile çok daha güvenli ve keyifli sürüşler yaşayan müşteriler, Giant kataloğundan seçim yaparken hangi amaçla ve nasıl bir arazide bisiklet süreceklerini dikkate almaktadırlar.

Giant Bisiklet Modelleri

Her araziye ve zevke göre bisiklet modelini bulabileceğiniz Giant firmasında fiyatlar da genel olarak uygundur.

Giant bisiklet modellerinde çeşit fazladır. Yolda, bozuk yollarda, arazide ve gençler için isimli serilerin altında farklı bisiklet modelleri vardır.

Yolda (On Road) başlığı altında sunulan seride; yarış bisikletleri, aerodinami bisikletleri, çok amaçlı bisikletler, triathlon bisikletleri ve katlanır bisikletler bulunur.

Bozuk yollarda (X-Road) serisinde ise; uzun sürüş bisikletleri, konfor amaçlı bisikletler, macera bisikletleri ve cyclocross modelleri yer almaktadır.

Arazi ( Off-Road) bisiklet serisinde; iniş bisikletleri, XC yarış bisikletleri, XC bisikletleri, patika bisikletleri, rekreasyon bisikletleri ve enduro bisikletleri vardır.

Gençler için ( Youth ) başlığı altındaki modellerde ise; x-road, on road ve off-road için ayrı ayrı üretilen bisiklet tasarımlarını bulmak mümkündür.

Giant bisiklet modelleri görüldüğü gibi oldukça çeşitlidir. Özellikle daha sık kullanılan modeller şehir bisikletleri, yol/yarış bisikletleri, dağ bisikletleri, katlanabilir bisikletler ve çocuk/genç bisikletleridir.

Giant Bisiklet Fiyatları

Hangi arazide kullanılacağına, hangi amaçla alındığına ve ne tür tasarımların beğenildiğine göre birçok faktör model tercihinde etkili olmaktadır. Giant bisiklet fiyatları da profesyonel, günlük ya da daha özel amaçlı kullanıma göre değişkenlik göstermektedir.

Bisiklet fiyatları fonksiyonlara ve tercihlere göre farklılaşabildiği gibi esas olarak kullanılan kadro malzemesine göre belirlenmektedir.

En çok kullanılan kadro malzemesi alüminyumdur. Alüminyum kadrodan yapılan bisikletler, birçok ülkede en çok satın alınan bisiklet türleridir. Fiyatların ise genel itibariyle orta seviyede olduğu söylenebilir. Hafifçedir ve güvenlidir. Dağ bisikletlerinin üretimlerinde sıkça kullanılır; dayanıklıdır.

Çelik kadrolu bisiklet üretimlerinde performans pek beklenmez, spor amaçlılardan çok gezmek için kullanılan bisikletlerde daha uygundur. Fiyatları en ucuz olan bisiklet türüdür.

Giant bisiklet modelleri çok çeşitlidir ve fiyatları da buna göre birbirinden oldukça farklı olabilmektedir. Karbon fiber kadrolu bisikletleri daha çok profesyonel bisiklet sürücüleri satın alır. Bu modeller en yüksek fiyatlı ürün kategorisinde yer alırlar.

Bisiklet fiyatlarını ürünlerdeki donanım çeşitliliği ve kalitesi de etkilemektedir.

 

 

 

 

 

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top