Ghost

Ghost

Teknolojiyi bisikletle harmanlayan markalardan biri olan Ghost, teknolojide bisikletin merkezi sayılmaktadır. Özellikle dağ bisikletleri ile öne çıkan bir marka olduğunu söylediğimiz Ghost, farklı türde bisiklet modelleriyle de kitlesini arttırmıştır. Ghost bisikletler güvenli sürüş deneyimi yaşamak isteyen ve şıklıkla kaliteyi bir arada görmekten mutluluk duyan bisiklet severlerin tercihidir diyebiliriz. Sadece dağ bisikleti değil, çocuk bisikleti, şehir bisikleti ve yol bisikleti gibi farklı modelleri de bulabileceğiniz bu marka sizlere servis noktalarından kolaylıkla yardımcı olacaktır.

Ghost Dağ Bisikletleri Özellikleri

Markanın en çok ilgi çeken ve en çok satılan modellerinin dağ bisikletleri olduğunu söylemiştik. Çünkü marka uzmanlığını bu alana yoğunlaştırmıştır ve engebeli araziler için çok güvenilir, kaliteli bisikletler üretmektedir. En iyi sürüş deneyimi yaşamak ve doğanın eşsiz güzelliği arasında ilerlerken profesyonel bir şekilde, sorun çıkarmayan bir bisiklet kullanmak istiyorsanız o zaman Ghos sizin için ideal bisiklettir. Yüksek güvenlikli bu bisikletlerin tekerlekleri diğerlerine göre daha kalındır ve engebeli arazilere uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.

Ghost E Hibrit Bisikletler

Ghost bisikletler aynı zamanda farklı sürüş kombinasyonlarını biraraya getiren bisikletler de tasarlar. Bunların başında da E hibrit bisiklet modelleri gelmektedir. Dağ bisikleti ve şehir bisikleti kombinasyonunu tek bir arada görebileceğiniz bu seçenek sizin adeta bir taşla iki kuş vurmanızı sağlayacaktır. Yani E hibrit bisiklet sayesinde hem şehir içerisinde kolaylıkla gidebilecek, hem de dağlık ve engebeli arazileri kolaylıkla aşabileceksiniz. E hibrit bisiklet yeniliği sadece Ghost’a ait olduğu için bu modellerin de çok fazla talep gördüğünü söyleyebiliriz.

Ghost Şehir Bisikletleri

Şehir şartlarına göre düzenlenmiş olan teknik yapısıyla asfalt yollarda rahatlıkla ilerleyebileceğiniz Ghost şehir bisikletleri, üstün teknolojiyle üsretilmiş bisikletlerdir. Ghost bisikletler sürüş esnasında sürtünme katsayısını düşürecektir ve bu da daha az efor haracayarak daha uzun yol gidebilmeniz anlamına gelmektedir. Şehir içerisinde bisiklet kullanırken ihtiyacınız olan herşeyi size vadeden bu bisikletler ince ve düz tekerleklidir. Siz de kullanım amacınıza göre şehir, yol, dağ bisikleti gibi farklı alternatifleri tercih edebilirsiniz diyebiliriz.

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top