Elite

Elite

Ekonomik, sağlıklı ve çevreci bir yolculuk yapmak istiyorsanız bisikleti kullanmanız gerekmektedir. Bisiklet kullanımı pek çok ülkede oldukça gelişmiş ve yaygındır. Bunun nedeni bitmek bilmeyen trafikler ve yaşamın zorluklarını aşma isteğidir.

Çok fazla bir alan gerektirmediği için karayollarında herhangi bir yer kaplamaması ve park alanlarının pratik olması nedeniyle bisiklet kullanımı Türkiye’de yaygınlaşmaktadır. Ayrıca devletin bisiklet kullanıcıları için uyguladıkları politikaların artması ve bisiklet şirketlerinin Türkiye’yi güçlü bir pazar olarak görmesi de bisiklet kullanımının artmasına yol açan faktörler olarak gösterilir. Bisiklet tercihi ve kalitesi sürüş konforu açısından oldukça önemlidir. Güçlü markalardan biri olan Elite gerek bisiklet seçenekleri gerekse de aksesuarlarıyla oldukça tercih edilen bir markadır.

Elite bisikletlerinin özellikleri

Elite, profesyonel bir triatlon sporcusu olan David Greenfield tarafından kurulmuştur. Kurulduğu andan itibaren kısa sürede üst düzey isimlerin ve turnuvaların gözde markalarından biri haline gelmiştir.

Elite bisikletlerinin öncelikli özellikleri standart dışı malzemelere sahip olmasıdır. ABD’de kurulan şirket en yüksek hafiflik derecesinde alüminyumdan yapılan bisiklet gövdeleri hem hafif hem de oldukça konforlu sürüş imkanı tanımaktadır. Bütün üretilen parçalar özel testlerden geçerek en yüksek kalitede piyasaya sunulmaktadır.

Ayrıca birbirinden farklı bisiklet aksesuarları ile yüksek düzeyli sporculara hitap eden marka birçok uluslararası turnuvanın da sponsorluğunu üstlenmektedir.

Elite de bisiklete dair herşey var

Elite firması bisiklete dair pek çok ürün üreten ve kullanıcılarının bisiklet yaşamlarını kolaylaştırmaya çalışan bir firmadır. 20 yılın üzerindedir dünyanın pek çok ülkesinde bisiklet parçaları satan şirket kullanıcılarının geri bildirimlerine her zaman açıktır.

Bisiklet test ve antrenman araçları, su mataraları, su matarası tutucusu gibi farklı bisiklet aksesuarlarının yanında bisiklet taşıyıcısı, bakım ve onarım aletleri gibi bisiklete dair herşeyi bu markada bulabilirsiniz.

Fiyatları ise performans açısından bakıldığı oldukça iyi durumdadır. Alınan bir ürün oldukça uzun süre kullanılabilir durumda olacaktır. Ayrıca şehir içi bisikletleri, arazi bisikletleri, katlanabilir bisikletler gibi farklı bisiklet çeşitleri üretmektedir. Hangi bisikleti alacağınıza ise nerede kullanacağınız doğrultusunda sizin karar vermeniz gerekmektedir. Elite ürünleri sizin ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

Desc

3Ögeler

sayfa başı
 1. ELITE - Matara - UAE Team Emirates 550ml
  ELITE - Matara - UAE Team Emirates 550ml
  Özel Fiyat 53,10 ₺ Normal fiyat 59,00 ₺
 2. ELITE - Matara - Ombra Siyah Gri 550ml
  ELITE - Matara - Ombra Siyah Gri 550ml
  Özel Fiyat 73,28 ₺ Normal fiyat 81,42 ₺
 3. Elite Suluk Kafesi SkeKane Bağlantı Aparatı
  Elite Suluk Kafesi SkeKane Bağlantı Aparatı
  Özel Fiyat 218,56 ₺ Normal fiyat 242,84 ₺
Desc

3Ögeler

sayfa başı
To Top