Eastpower

Eastpower

Bisikletler hayatımızı kolaylaştırmak ve daha verimli geçirmekte oldukça etkili ulaşım araçlarıdır. Trafikte saatlerce süren yolculuklardan bisiklet aracılığıyla kurtulabiliriz. Trafiğin stresi ve gürültüsü bisikletler sayesinde ortadan kalkarken aynı zamanda doğayı tahrip etmekten de kurtulmuş oluruz.

Bisiklet sürücüleri trafiğe çıkarken bir dizi önlemler almak zorundadır. Bunun nedeni bisiklet bir araba karşısında daha az korunaklı olmasıdır. Önlemimi alarak kaza riskleri minimuma düşürmeyi ihmal etmemeliyiz. Trafiğe çıkarken bisikletlerin her bir parçasının kontrol edilmesi alınması gereken önlemlerin en başında gelmektedir. Bütün parçaların sağlam olması bisiklet sürücüsünün hem yolculuğunun konforunu hem de güvenliğini arttıracaktır. Başka bir önlem ise ışıklar olacaktır. Özellikle akşam yolculuklarında diğer araçların sizi fark etmesi için ışık olmazsa olmaz bir bisiklet aksesuarıdır. Işığın kalitesi ise görüş açınızı ve yolculuğunuzu etkileyen faktörlerden biridir. Doğru arka ve ön ışıklandırma ile yolculuk süresince konforunu arttırabilirsiniz.  Eastpower gibi bisiklet ışık üreticilerinin ürünleri sürücülerin ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir.

Eastpower Tarihçesi

Eastpower 2008 yılında Çin’de kurulmuştur. Şirket amacını bisiklet üreticileri için yüksek kaliteli bisiklet ışıkları üretmek olarak belirlemiştir. Eastpower’ın ürünlerinin her aşaması dikkatlice testlerden geçer ve alıcıya en kaliteli hali ulaştırılır. Ayrıca şirkete yapılan geri dönüşleri dikkate alarak ürünlerini geliştirmeyi ve düzeltmeler yapmayı kendine ilke edinmiştir.

Eastpower Işıkları Ve Gece Sürüşü

Bisiklet ışıkları, gece sürüşlerinin güvenliği ve konforu açısından en önemli aksesuarların başında gelmektedir. Trafikte görünür olmak ve karanlıkta yolu görmek için hayati önem taşır. Eastpower fiyat ve performans göz önüne alındığında sürülerin yanında olan bir firmadır. Oldukça hafif ve karanlıkta yaydığı ışık açısından birinci sınıf kalitede ürünler sergilemektedir.

Özellikle bisiklet yolunun olmadığı ve motorlu taşıtlarla aynı ortamda yapılan bisiklet yolculukları korkutucu ve tehlikeli olabilmektedir. Bu tip tehlikelerle karşı karşıya kalmamak için bisiklete aydınlatma kullanımına önem verilmelidir. Eastpower’ın bisikletçiler için geliştirdiği arka ve ön ışıklandırmalar yolculukların güvenliğini sağlamak açısından oldukça etkili olacaktır. Led, stop, dinamolu gibi çeşitleriyle birbirinden farklı ürünleri bisikletleriniz için Eastpower’dan temin edebilir ve güvenli yolculuklarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Desc

2Ögeler

sayfa başı
  1. Eastpower Telefon Tutucu ECH-360
    Eastpower Telefon Tutucu ECH-360
    Özel Fiyat 88,74 ₺ Normal fiyat 98,60 ₺
Desc

2Ögeler

sayfa başı
To Top