Cst

Cst

Bisiklet günümüzde değeri her geçen gün artan bir ulaşım aracıdır. Gerek trafik sorunu, gerek sağlık, gerekse çevre açısından düşünüldüğünde motorlu taşıtlardan daha faydalı olduğu kesindir. Bisiklet ile hem daha sağlıklı hem de çevreye zarar vermeden ulaşım sorununuzu diğer yollara göre daha hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

Bisiklet seçiminde ve tercihinde sağlam parçalar ve kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Keyifli ve sorunsuz yolculuklar yapabilmek için bisiklet parçalarının dayanıklı olması en önemli şartlardan biridir. Bisiklet yolcuğunuzun konforunu belirleyen parçaların başında ise tekerlek lastikleri gelmektedir. Bisiklet lastikleri çeşitleri Türkiye’de oldukça fazladır. CST gibi firmalar bu alana öncülük etmektedir.

Tekerlek Lastiği Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Bisiklet ile seyahatlerde unutulmaması gereken en önemli faktör, yol ile aranızdaki tek bağıntının tekerlek olduğudur. Bu yüzden lastik seçimi oldukça önemli ve konfor belirleyicidir. Tekerlek seçiminde birinci faktör kullanım alanınızdır. Örneğin, şehir içi kullanımda lastik inceliği sürüş kalitesini arttıracaktır. Dişsiz düz tekerlekler tercih edilmelidir. Arazi de bisiklet kullanıyorsanız dişli ve kalın lastikler tercih edilmelidir. Dişli lastiklerin zemini kavraması ile frenleme gibi aktiviteler esnasında zorluklarla karşılaşmanızı engelleyecektir. Extrem sürüşlerde de oldukça fazla lastik çeşidi söz konusudur. Kullanım alanının belirlenmesinin ardından lastik boyutları, jant boyutları, lastik ağırlığı, hava basıncı, diş yapısı, iç lastik, dış lastik gibi özellikleride sürüş aktivitenizi etkileyecek unsurlardan birkaçıdır. Bisiklet seyahatinizin keyifli ve problemsiz geçmesi için tekerlek lastiklerine önem vermeniz gerekmektedir.

CST

CST, bisiklet lastik üreticisi olarak piyasaya yön veren şirketlerden biridir. Fiyat performans açısından değerlendirildiğinde diğer firmaların üzerinde kaliteye sahiptir. Ucuz fiyatlara uzun süreli kullanabileceğiniz bisiklet lastikleri arıyorsanız, CST bu konuda oldukça ileridedir.

CST lastikler kullanım alanınıza göre oldukça yumuşak ve konforlu yolculuklar yapmanızı sağlayacaktır. Özellikle arazi lastikleri oldukça dayanıklı ve hafiftir. Arazi kullanımlarında özellikle yağışlı havalarda veya kaygan zeminlerde kontrolü kaybetmeden yolculuğuna devam etmek isteyenlerin en ön sıralarda tercih ettikleri bir firmadır. Şehir içi kullanımlarda ise yol tutuşu ve uzun yıllar kullanılabilmesi açısından pek çok kişinin ilk tercihi olmuştur.

Desc

Ürünler 21'ün 1-9'si

sayfa başı
Desc

Ürünler 21'ün 1-9'si

sayfa başı
To Top