Cratoni

Cratoni

Günümüzde bisiklet sürmek başlı başına bir spor yapma ve zaman geçirme biçimi haline geldi. Ancak bu rahatlatıcı ve geliştirici sporu yaparken diğer bütün sporlarda olduğu gibi kişisel güvenliği ön planda tutmak çok önemli. Bu ihtiyaca yönelik olarak tasarlanan birçok aksesuar var ve bunlara ulaşmak çok da basit. Eğer evinizden çıkmak istemiyorsanız tek tıkla bilgisayarınızdan ya da akıllı telefonunuzdan sipariş vererek kendi güvenlik önleminizi alabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan bir bisiklet kaskıysa Cratoni markası bu gereksiniminizi karşılamak için çok fazla model ve olanak sunuyor. Çok uzun senelerdir bu işi yapan ve spesifik olarak bisiklet sürüşünün güvenliğine odaklanan firma, dünyada bir çok noktaya bisiklet aksesuarlarının satışını gerçekleştiriyor. Farklı desen, renk ve modellerdeki kasklarıyla Cratoni sizi hem korurken hem de şıklığınızdan ödün vermemenizi sağlıyor.

Firmanın Sunduğu Ürünler

Marka, genellikle bisiklet kaskları yapıyor ancak Cratoni markasına ait sürüş gözlükleri bulmak da mümkün. Çok fazla çeşidi olmasa bile Cratoni bu ihtiyacı karşılamaya yönelik olarak da çalışmış. Birçok fiyat ve modellerde bulabileceğiniz markanın ürünleri genellikle internet sitelerinde daha ucuz bir fiyata satılıyor. Bu sebeple markanın herhangi bir ürününü edinmek istiyorsanız, internet sizin için daha iyi bir tercih olabilir.

Fiyat/Performans Özellikleri

Piyasadaki öteki markalarla kıyaslandığında bisiklet kasklarının fiyatının Cratoni’de daha pahalı olduğunu görüyoruz. Bunun sebeplerinden en önemlisi kaskların yapıldığı malzemenin sağlamlığı ve kaskı kafanıza taktığınız zaman kafanızı saatlerce serin ve hava alır şekilde tutarak terlemeden uzak tutması. Aksi şekilde, kışın kullanıldığında ise yine kafanızın hava almasını sağlıyor ancak bir yandan da onu sıcak tutabiliyor. Bu şekilde bakıldığından fiyat/performans oranının iki başlıkta yüksek olduğuna şahit oluyoruz. Ancak kendinize istediğiniz şekilde ve renkte bir kask bulmak ve bisiklet sürerken bir daha kaska para vermek istemiyorum diyorsanız Cratoni sizin için çok doğru bir olacaktır.

En düşük fiyatlı ürünü ortalama 100 lira olan Cratoni markası ürünleri, internette zaman zaman internete giriyor. Eğer bu zamanları yakalayabilirseniz siz de iyi bir ürüne pahalı olmayan bir fiyatla kavuşabilirsiniz.

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top