Cateye

Cateye

Gerek profesyonel gerekse hobi olarak bisiklet sürmek pek çok insanın en çok tercih ettiği spor yapma yöntemlerinden biri. Ancak bunu yaparken önemli olan bazı durumlar var. Mesela, bir akşam bisiklet sürmeye çıktığınızda bisikletinizin olmazsa olmaz parçası bir fener/lambadır. Bu durumda, eğer bundan yoksunsanız kendi güvenliğinizi de başkalarının güvenliğini de tehlikeye atmış olma ihtimaliniz var demektir. Bu problemi çözmek için Cateye markasının çıkardığı, bisiklet için fener ve lambalar işinizi fazlasıyla görecektir. Lamba bataryalarının diğer firma ve markalara oranla daha uzun süre gitmesi, bu markayı seçmek için performans açısından çok çok işinize yarayacaktır. Yıllardır bisiklet aksesuarları üreten firma, özellikle ışıklandırma seçenekleri üzerinde duruyor. Çünkü, gece sürüşleri için fener/lamba bir bisikletin olmazsa olması. Gerek güvenlik gerekse yolu görebilme açısından fener kullanımı oldukça önemli ve firma da bu konunun ciddiyetinin farkında.

Lamba/Fener Çeşitleri

Bisikletinizin gidonuna yerleştireceğiniz bir Cateye marka 100 voltluk ışık sizin güvenliğinizi sağlamakla kalmayacak aynı şekilde etrafı ve yolu da görmenize olanak sağlayacaktır. Firmanın birçok ışıklandırma modeli mevcut ancak bunlardan fiyat/performans açısından en satın alınabilir olanı Cateye Light Front Volt 100 olacaktır. Volt ayarının ışıklandırma için yeterli bir sayıda olması ve gidona tam uyma açısından bu model, ışıklandırma tercihlerinizin başında gelecektir. Sadece ön taraf için değil, arka taraf için de firmanın ürünleri mevcut. Stop lambası görevi gören kırmızı Cateye Omni modeli de oldukça başarılı bir ürün.

Lamba Fiyatları

Lamba/Fener modellerinin camlarının kırılmazlığı ve bu camların yapıldığı malzemenin kalitesi, fenerlerin bataryalarının diğer firmalara göre daha uzun gitmesi ve model çeşitliliği açısından bakıldığından Cateye markasının fiyatları aslında çok makul düzeyde seyrediyor. Firmanın çıkardığı modellerin sağlamlığı, çeşitliliği ve bisikletlere yüzde 100 uyumu göz önüne alındığında ürünler için ödenen miktar aslında az bile kalıyor.

En Çok Tercih Edilen Modeller

Markanın en çok tercih edilen modellerinin başında Cateye Light Front Volt 100’ün geldiğini belirtmiştir. Buna ek olarak, eğer daha ucuz ve kullanışlı bir ürün tercih etmek istiyorsanız Cateye Light Combo EL130/LD135R  tam sizlere göre.

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top