Brooks

Brooks

Bisiklet kullanmanın faydaları saymakla bitmez. Sağlık açısından, günlük hareket miktarını fazlaca karşılaması bakımından ve neredeyse her kası çalıştırması gibi avantajları herkesçe malum. Ancak burada önemli olan, spor yapmanın yanı sıra bunun nasıl yapıldığı. Bir insanın kendine zarar verecek şekilde spor yapması düşünülemez. Bu sebeple, önemli olan spor yaparken ya da bisiklet sürerken kişisel güvenliğimize dikkat etmek ve mutlaka yedek parçalarını sağlayabileceğimiz bisiklet firmalarını tercih etmek.

Tarihçesi ve Firma Hakkında Bilgi

Brooks firması, bisiklet severler için çeşitli aksesuar ve yedek parçalar üretiyor. Bunu da, 1866 yılından itibaren yapıyor. Yani, işinde oldukça eski ve oldukça da başarılı. Anavatanı İngiltere olan Brooks, işe orijinal deriden seleler yaparak başlamış. Brooks firmasının bu kadar ünlü olmasının bir diğer sebebi de, ürünlerinde çelik ve alüminyum yerine paslanma göstermeyen titanyum kullanmasıdır.

Satışa Sunulan Ürünler

İşe sele yaparak başlamış olsa da Brooks firması şu anda gidondan lastiğe kadar pek çok bisiklet parçası üretip, satışını yapıyor. Aynı şekilde, bisiklet severlerin paçalarının takılmaması için bir paça bandı yapmak bile düşünülmüş. Fakat firmanın daha çok kendisini en iyi gösterdiği alanların başında gidon ve seleler geliyor. Sele ve gidon konusunda adeta çağının ilerisinde olan firmanın yağmur geçirmeyen seleleri, en çok satan ürünlerden. Gidonun ayrılmak parçası elcikler ise, firmanın iyi olduğu ve ayrıca satışını gerçekleştiği bir başka ürün. Değişik renk ve şekillerde bulunabilen elciklerden en çok tercih edileni ise Gr-S30 Siyah modeli. Bisiklete hakimiyeti ve elden kaymazlığı sayesinde en çok tercih edilen modellerden biri olmuş durumda.

Ürün Fiyatları

Ürün fiyatları diğer aksesuar yapan firmalara oranla bir parça daha yüksek olsa bile bundan firmanın köklü olması ve kullandığı malzemelerin kalitesinin etkisi yadsınamaz. Ürünlerinde orijinal deri, titanyum vs kullanmalarının yanı sıra işlevsellik ve konfora da ayrıca önem veren firma, bu noktadan diğer firmalardan ayrılıyor. Eğer, fiyatı düşünmeyip konfor ve kaliteyi bir arada isteyenlerdenseniz Brooks marka bisiklet aksesuarları tam da bu ihtiyacı karşılamaya dönük olarak planlanıp hazırlanıyor.

 

Seçime uyan ürün bulunamıyor.
To Top