Aim

Aim

Şehir hayatındaki trafik ve koşuşturmacanın herkesin malumu olduğu şu günlerde bisiklet kullanmak güzel ve sportif bir tercih olabilir. Ancak bunu yaparken mutlaka kişisel güvenliğe de dikkat edilmeli. Bisiklet sürmek sağlık açısından çok iyi fakat bunu yaparken mutlaka kişisel güvenliği sağlamak gerekiyor. İşte Aim bisiklet parçaları tam da bu ihtiyacı gidermek üzere dizayn edilmiştir. Şık, renkli ve herkesin vücut ölçülerine göre bisiklet aksesuarları ve yedek parçaları üreten firma, bu konuda oldukça iddialı olmayı sürdürüyor.

Firmanın Orijinali

Bu firma, aslen dünyaca ünlü olan Shimano markasına aittir. Shimano, bisiklet sektöründe dünyanın en büyük parça ve çeşitlerine sahip firmalarından birisidir. Fiyat/performans açısından kullanıcılarından tam not alan firma, bisiklet konusundaki iddiasını çıkardığı her marka ve modelde göstermektedir. Yedek parça ararken veya bisikletinizle ilgili herhangi bir aksesuar ihtiyacınız olduğunda Aim’in sizin için orada olacağına kesin gözüyle bakabilirsiniz.

Yedek Parçalar ve Aksesuarlar

Bisiklet kullanırken edinmeniz gereken aksesuarlar ya da kişisel güvenlik malzemeleri ihtiyacınız varsa, Aim size bunları sunarken birçok çeşit ve işlevsel olan ürün ortaya koyacaktır. Dünya çapında satış yapan bir firmanın markası olmasının verdiği güvenle, Aim marka bisikletler aksesuarlarını ve yedek parçaları gayet güvenle satın alabilirsiniz. Gidondan lastiğe, lambadan tekerleğe birçok yedek parçaya hızlı ve çok büyük paralar harcamadan ulaşabilmek mümkün. Sadece yedek parça değil, bisiklet sürerken mutlaka uyulması gereken kişisel güvenlik önlemlerini sağlamak için de alışveriş yapmanız gerekiyorsa, Aim markasının kendi ürünlerine de kolayca ulaşabilirsiniz. Hem işlevsel hem de sizin zevkinize hitap edecek bu ürünleri de internet sitelerinden temin etmek oldukça kolay.

Ürün Fiyatları Nelerdir?

Dünyaca ünlü bir bisiklet firmasının bir markası olmasına rağmen Aim’in yedek parça ve eşyaları zannedildiği kadar cep yakan cinsten değil. Örneğin, bir seleye ihtiyacınız varsa; Aim markası diğerleriyle kıyaslamalı olarak hem daha kaliteli hem de daha sportif olan bir seleyi diğer markanınkinden çok daha ucuza satıyor olacaktır.  Kalite, şıklık ve sportifliği bir arada buluşturan marka, herkesin bu avantajlardan yararlanması için fiyatlarını da piyasa koşullarıyla karşılaştırınca, adeta minimumda tutmakta.

Desc

1 öğe

sayfa başı
  1. Aim Çamurluk Ön Downtube Rubber Strap Mount
    Aim Çamurluk Ön Downtube Rubber Strap Mount
    Özel Fiyat 35,11 ₺ Normal fiyat 39,00 ₺
Desc

1 öğe

sayfa başı
To Top